PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hey there delilah!!!

dream
07-07-2009, 11:15 PM
merhaba hamsterımın isim delilah bu isim plain white t's nin hey there delilah şarkısından çalıntıdır.gerçi her şeyi diyorum ben ona jhonny, marley,miky,lila...
fotolarından bazıları:

bi resimde biniyor çarkına rahat rahat bu sanırım ilk gün çekilmişti.hamsterım çarkına birinci gün manyaklık dercesinde bindi.ikinci gün az;dün çok az;bu gün de hiç binmedi.acaba çarkımı küçük geliyor dedim çarkının resmini de çektim o yüzden.kilo aldı sanırım benim hamster basenlerden 3-4 günde.çarkına biniyor bu gün döndürmeye çalışıyor da döndüremiyor sanki???

69

70

71

72

hamsteradmin
07-08-2009, 12:04 AM
Çok tatlıymış Delilah :D Ben Johny'yi daha çok yakıştırdım gerçi :D Çark küçük gözükmüyor ama biraz büyüyünce dar gelebilir gibi. Onu gözlemleyip karar verirsin. Her zaman düzenli binmesi gerekmiyor, canı isterse biner istemezse hiç binmeyebilir, sorun değil o.

buraq
07-08-2009, 01:43 AM
sanki küçük çark ama sorun yaşamıyorsa önemli değil :)...

bu arada çok tatlıymış maşşallah :) umarım birlikte uzun zaman geçirirsiniz... ;)

Binmeye gelince benimkide ilk aldığımda öyle oldu ama şimdi aksamları biniyor canı isteyince biner dert etme yani...

Olympos
07-08-2009, 01:55 PM
merhaba hamsterımın isim delilah bu isim plain white t's nin hey there delilah şarkısından çalıntıdır.gerçi her şeyi diyorum ben ona jhonny, marley,miky,lila...
fotolarından bazıları:

bi resimde biniyor çarkına rahat rahat bu sanırım ilk gün çekilmişti.hamsterım çarkına birinci gün manyaklık dercesinde bindi.ikinci gün az;dün çok az;bu gün de hiç binmedi.acaba çarkımı küçük geliyor dedim çarkının resmini de çektim o yüzden.kilo aldı sanırım benim hamster basenlerden 3-4 günde.çarkına biniyor bu gün döndürmeye çalışıyor da döndüremiyor sanki???

69

70

71

72

Merhabalar Gercekten Hamsterınız Çok Tatlı Umarım Beraber Çok güzeL Günler Gecirirsiniz ve Hamsterınızın ömrü uzun olur.Çarka dar gelecek kadar çok büyük değil hamsterınız ama büyüyünce daha büyük bir çark alabilirsiniz.
Sevgiler+Saygılar
Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

dream
07-08-2009, 02:05 PM
yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar:)çarka binememesinin sebebini buldum meğer çark plastik tabana temas ediyormuş ondan süremiyormuş.sorunu çarkı biraz kaldırmakla çözdüm.
delilah'ın türlü şebeklik videoları ve resimleriyle yakında beraber olucaz:D

hamsteradmin
07-08-2009, 04:32 PM
: )) bekliyoruz :D