PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte Artiz ( artist ) KızıM :)

LeoArryn
07-03-2010, 08:29 PM
4 gün önce sokakta buldum ve ufak olduğu için dışarda bırakamadım ve hemen eve aldM :)
Bundan Sonra sürekli benimle olucak (:

İşte bunlarda ArtiziMden kareler :)

1520

1521

1522

1523

:p nasıL ama İsmi gibi ArtisT dimi :)

GuppyKeeper
07-03-2010, 09:43 PM
Çok tatlı :)Dikakt et Askynı yemesin :)

Goobie=)
07-03-2010, 10:15 PM
eheh:D:D yhaa babamda bana kopek almıss :D cokk yaramaz bısı koyrm resımlerını :D

LeoArryn
07-03-2010, 10:16 PM
Çok tatlı :)Dikakt et Askynı yemesin :)

Aksine askyMdan korkuyoR Bizim kedi x)) Kedilerin yüz karası :D

Goobie Köpeğin Uzun ömürlü OLur insallah :) BekliyorM Fotoları :)

GuppyKeeper
07-03-2010, 10:59 PM
Levent yinede güvenme eşeği sağlam kazığa bağla :)

LeoArryn
07-03-2010, 11:02 PM
Levent yinede güvenme eşeği sağlam kazığa bağla :)

Zaten 2 sini aynı anda salmıyoruM :) Askymı salcağım zaman Artizi yan odaya alıyorum :D

Ne olur Ne oLmaz bizim ARtiz biraz Zıpır :D Üstüne atlar Askymın ,, :D Askymda Isırır Onu sonra Aile içi Şiddet :D

yalin08
07-03-2010, 11:37 PM
çok ARTİZmiş :D

LeoArryn
07-03-2010, 11:43 PM
çok ARTİZmiş :D

bilmem biliyormusun artiz amcayı , Artiz AMcadan EsinLenme İsmi :) :D

Beatnik
07-03-2010, 11:58 PM
çoooook tatlı keşke herkez senin gibi düşünebilse...Sokaklarda okadar çok artiz var ki :(

LeoArryn
07-04-2010, 12:03 AM
çoooook tatlı keşke herkez senin gibi düşünebilse...Sokaklarda okadar çok artiz var ki :(

Evet Doğru söylüyorsun , En azından ELimden geldiği kadar Beslemeye çalışıyoruM sokak hayvanlarını ,,,

Bahçemde 7 tane kedi BesliyorM :) ,, SizLerde Yapabilirsiniz aSlında yiyecekleri Atmak yerine belirli yerlere koyabilirsiniz , , ,

Eminim ki az da olsa yardım etmiş olursunuz :)

Beatnik
07-04-2010, 12:06 AM
Evet Doğru söylüyorsun , En azından ELimden geldiği kadar Beslemeye çalışıyoruM sokak hayvanlarını ,,,

Bahçemde 7 tane kedi BesliyorM :) ,, SizLerde Yapabilirsiniz aSlında yiyecekleri Atmak yerine belirli yerlere koyabilirsiniz , , ,

Eminim ki az da olsa yardım etmiş olursunuz :)

ewt özellikle havalar bu kadar sıcakken kapınızın önüne bi tas su koysanız emin olun onlar için çok büyük bişi yapmış olursunuz :)

Benin ailem evde kedi-köpek gibi hayvanlar istemiolar ama bahçemizde şuan 3 ama zaman zaman çoğalan :D:D kedileri besliyorum...Herkez biraz çaba gösterse eziyet çekmez hayvanlar :(:(

LeoArryn
07-04-2010, 12:08 AM
ewt özellikle havalar bu kadar sıcakken kapınızın önüne bi tas su koysanız emin olun onlar için çok büyük bişi yapmış olursunuz :)

Benin ailem evde kedi-köpek gibi hayvanlar istemiolar ama bahçemizde şuan 3 ama zaman zaman çoğalan :D:D kedileri besliyorum...Herkez biraz çaba gösterse eziyet çekmez hayvanlar :(:(

BeniM Özellikle AnneM istemiyOr Ama Ben istedikTen Sonra ,, :)

Bu eviMde beslediğiM 3 . kediŞim :) ,, Anlamıyorum annemde daha önce evinde kedi beslemiş ama Benim beslememe neden bu kadar karşı çıkıyor :D

Beatnik
07-04-2010, 12:13 AM
BeniM Özellikle AnneM istemiyOr Ama Ben istedikTen Sonra ,, :)

Bu eviMde beslediğiM 3 . kediŞim :) ,, Anlamıyorum annemde daha önce evinde kedi beslemiş ama Benim beslememe neden bu kadar karşı çıkıyor :D

Ah bu anneler :D:D:D

Ben bi türlü ikna edemiorum yaa :(

Petshoplardan cins hayvanlar alıyolar mesela dünyanın parasını veriolar sokaklarda okadar terkedilmiş, acı çeken aç hayvanımız varken :mad: akıl sır erdiremiorum ya :mad:

LeoArryn
07-04-2010, 12:17 AM
Ah bu anneler :D:D:D

Ben bi türlü ikna edemiorum yaa :(

Petshoplardan cins hayvanlar alıyolar mesela dünyanın parasını veriolar sokaklarda okadar terkedilmiş, acı çeken aç hayvanımız varken :mad: akıl sır erdiremiorum ya :mad:

Petshoplardan ALıcaklarına , Hayvan Barınakları , Sokaktaki Miniklerimizi Evlat Edinsek OLmuyorMu ? ,, :@ :mad::mad::mad:

Beatnik
07-04-2010, 12:19 AM
Petshoplardan ALıcaklarına , Hayvan Barınakları , Sokaktaki Miniklerimizi Evlat Edinsek OLmuyorMu ? ,, :@ :mad::mad::mad:

Kesinlikle yaa...

Hadi almıosunuz bakmıosunuz, bazıları tekmelio zarar verio bide!!! Nasıl insanlar bunlar bilmiorum :mad::mad::mad:

LeoArryn
07-04-2010, 12:19 AM
Kesinlikle yaa...

Hadi almıosunuz bakmıosunuz, bazıları tekmelio zarar verio bide!!! Nasıl insanlar bunlar bilmiorum :mad::mad::mad:

İnsanMı ? Sen o varLıklara İnsanMı diyorsun ? :eek:

Beatnik
07-04-2010, 12:23 AM
İnsanMı ? Sen o varLıklara İnsanMı diyorsun ? :eek:

Pardon asıl hayvan onlar :mad::mad:

Basakolin
07-04-2010, 10:09 AM
çok tatlı ya zaten kedilere bayılırm.. çok şeker :D

LeoArryn
07-04-2010, 01:17 PM
Tesekkür Ederiz Başak aBLa :)

-ErgünCan-