PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada satılık kış beyazı gonzales ve kafesler

matum
26.06.10, 04:55 PM
merhaba arkadaşlar Ankaradan son ilanımı da veriyorum. üretim fazlası 18 tane hamster var şu an buradan satışa çıkarttığım. hepsi yavru ve ele alışkın. gonzalesler 4 lira kış beyazları 10 lira. toptan fiyatına veriyorum.
bir de kafes var. kafes aşağıdakinden ve aksesuarları çok daha fazladır. her kat için birer tane suluk emlik ve çark var içerisinde. çarklar oldukça kaliteli ses yapmaz. üst katlardan talaş dökülmemesi için ayarlandı o konuyu merak etmeyin. fiyat olarak da 70 lira düşünüyorum. ancak kafesi hamsterlar satılmadan veremem. isteyen olursa hamsterlar kafes yem talaş olarak güzel bir paket hazırlayabilirim. yeteri kadar alım olursa korgoyu da karşılayabilirim.

isteyene yem ve talaş da satabilirim. 2 gonzalese yetecek bir aylık yem ve talaş toplam 7 lira...

başka daha küçük kafes almak isterseniz mesaj atın görüşelim.

xxMertcanxx
26.06.10, 09:56 PM
kafes ucuzmus benim bugun 50 lirta werdi babaö haftalık anca o war haftaya alırım bli =) güzelmis kafes

mrbkrts
26.06.10, 10:17 PM
ankarada olsaydım matum kardeş bir tane kış beyazını alırdım...farklı renkte olsun istiyorum artık.

matum
26.06.10, 10:27 PM
sağol mertcan güzeldir. mrbkrts kardeş şehir nereydi sık sık şehir dışına çıkıyorum getirebilirim istersen.

xxMertcanxx
27.06.10, 12:40 AM
ya sen anterasa gelemiyosunki gelsen hic sorun yok :S

matum
27.06.10, 01:09 AM
en az 50 liralık alişveriş yaparsan gelebilirim onda sorun yok. başka türlü orası çok pahalı oluyor bana gidiş geliş

LeoArryn
27.06.10, 01:34 PM
:) Fiyatlar gayet uygun bende de o kafesten var petshopta 69 tl di 55 e aldım :D

matum
27.06.10, 03:15 PM
:) Fiyatlar gayet uygun bende de o kafesten var petshopta 69 tl di 55 e aldım :D

evet fiyatları öyle de ben de içerisine daha fazla aksesuar eklediğim için 70 lira olu versin dedim :)