PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gonzales kafesim xD

ChhuuccK
07-07-2009, 03:54 PM
[Only Registered Users Can See Links]
Bu sulukla ilgili bir sorum olacaktı arkadaşlar bu suluktan gonzaleslerim su içebilir mi_?

Buda Çiko ile Karpuzun kafesi :D

Agentzero
07-07-2009, 04:53 PM
kafesin bayaa güzelmiş(Y)

ChhuuccK
07-07-2009, 05:03 PM
Teşekkür ederim

ChhuuccK
07-07-2009, 05:51 PM
Arkadaşlar ani bir yuva değişikliğiyle geliyorum size arkadaşımın çöpe atacığı hamster yuvasını alıp benim akvaryumla birleştirince süper bişi çıktı ortaya işte o yuvaa...

Akıtan suluk için çözümde buldum suluğu yukarı koyduğumuzda problem kalmıyor arkadaşlar....

Akvaryumu olupta hamster kafesinin küçükküğünden şikayet edenler böyle yapabilirler... hemde yürüme alanı büyük oluyor...

hamsteradmin
07-07-2009, 06:12 PM
Akvaryum havasızlık, nem vs yapabiliyor, bir de temizleme açısından zor olmayacak mı? Diğer kafes daha iyi gibiydi. Bu arada suluk dediğin parçanın neresinden su içildiğini anlamadım malesef :) Normalde kullanım amacı ne onun? Suluksa hangi hayvan için üretilmiş vb söylersen fikir yürütebilirim burdan anlaşılmıyor. Suluğun içindeki beyazlık süt mü? Eğer ordan içilecekse zor gibi. Bu arada resim ekleme özelliğimizi kullanırsan resimleri büyütüp görme şansımız oluyor.

ChhuuccK
07-07-2009, 06:25 PM
Bende anlamadım nasıl bir şey olduğunu ama akvaryuma geçirdim rahat oldu sulukda oluyor ona temizlemesi bana göre daha rahat oluyor daha önce bakmıştım akvaryumda nem olmuyor gibiydi oda sürekli havalandırmalı kapağını kaçamıyacakları şekilde açık bırakıyorumki (kaçamıyacakları derken darlık değilde yükseklik bakımından) içerside sürekli hava oluyor havasızlık pek sanmam çekeceğini

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim....

hamsteradmin
07-07-2009, 06:37 PM
Siz için uygunsa problem yok, ama hava almak sadece, oksijen girmesi demek değil. Bol bol temiz hava girmeli. Kısıtlı bir havayla evde ne kadar rahat nefes alabiliriz. Bunu düşünmek lazım.

ChhuuccK
07-07-2009, 06:40 PM
Oda doğruda şimdi koymuş bulundum bir kaç gün gözlemlicem baktım durum iyi olmazsa eski kafesine geri koyarım

hamsteradmin
07-07-2009, 06:43 PM
Evet gözlemleyip karar verirsin :)

buraq
07-07-2009, 07:24 PM
ben 3 yıldır akvaryumda bakıyorum :D temizlemesi hayvanı sevince zor gelmiyor ama kesinlikle berbat bi koku oluşturuyor...tavsiye etmem arkadaşım şimdi ben normal hamster kafesi arıorm yani ;)

bence eskisine dön eskisi güzelmiş...

dönmezsende bna sat :p :D