PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dede & köpük doğurdu :)

ertantainment
24.06.10, 11:02 PM
hiç beklemiyodum dün geldiğimde bi baktım 3 tane şey kıpırdıyor

fakat ilk doğum daha, pek umut vermiyorum yaşamalarına, birde bugün babayı ayırmak için kafes aldım fakat şimdi kıyamıyorum anneyle aynı upraşı veriyor, birbirlerine sokulup yatıyolar, ne yapmalıyım

-ErgünCan-
24.06.10, 11:30 PM
Hayırlı Olsun ..Babayı Ayırmalısın ..Ek olarak Her gün deiştirmek Şartı İle lakzotsuz Süt verebilirsin ..Sitede bilgiler mevcüt ..

iskooo
24.06.10, 11:33 PM
Ayy Kıyamam Ben Onlara Yaa Çok Şekerler Maaşallah İnşallah Üçüde Hayatta Kalır
Ve Çok Şeker Hamişler Olur Benimkiler Gibi Sana Tafsiyem Yanlarına Çok Yaklaşma
Ve Altını Bir Müddet Temizleme ama Erkeyi Ayırman Konusunda Birşey Diyemiycem
Onu Bilenler Söyler Yeniden Tebrik Ederim Çok Sevindim İnan Maaşallah Nazar Değmesin

-ErgünCan-
24.06.10, 11:34 PM
Kafesi Ayırması Lazım Yavrular Yaklaşık 2.5 haftalık Olana kadar kafesi temizleme ..Rahatsız etme ..Yavruları eline alma ..Siteye göz atarsan yeterli bilgiyi bulacaksın :)

ertantainment
25.06.10, 12:19 AM
baba konusunda kararsızdım diğer konular tamamdı :D ayırdım onuda ama çok husursuz oldu arıyo yavruları sürekli :D

iskooo
25.06.10, 12:33 AM
baba konusunda kararsızdım diğer konular tamamdı :D ayırdım onuda ama çok husursuz oldu arıyo yavruları sürekli :D

kıyamam yaa eh biraz hasretlik çekicekler ama 1 ay sonra kavuşucaklar :D

-ErgünCan-
25.06.10, 12:43 AM
Aynen ama yavruların sağlığı açısından bu önemli ..Yaklaşık 4 ay çiftleştirmezsen annenin sağlığı açısından daha iyi olur ..Başın sıkışırsa burdayız :)

xxMertcanxx
25.06.10, 01:24 AM
ayyy cok seker 3 taneee de hepsi ayrı bi tarafda xD

LeoArryn
25.06.10, 12:47 PM
x)) Çok Tatlılar ya İnsallah hepsi Yaşar x))

Bende İstiyorum böyle yavrular :):)

ertantainment
03.07.10, 02:19 PM
yaklaşık 10 gün oldu, 3üde çok sağlıklı tüylenmeye başladılar, kendi başlarına yürümeye başladılar paytak paytak :D

LeoArryn
03.07.10, 02:20 PM
Oy Oy ,, allah Uzun ÖmürLer vERsin Minişlere :) ,, Fotolarını Bekliyoruz yavruların Merak Ediyorum :)

3 ününde sağlıklı Bir şekilde Hayatta olmasına SevindiM :)

doriss
03.07.10, 03:20 PM
anne ve baba cok seker ama yavrular icin ayni seyi su anda soyleyemem umarim saglikli ve guzel hamisler olurlar:D