PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gonzalesim Hamile mi?

ChhuuccK
07-06-2009, 09:02 PM
Merhaba arkadaşlar bu foruma yeni üye oldum herkese iyi forumlar dilerim...

Sorum şu arkadaşlar evdeki dişi gonzalesim ne zaman yanına gitsem uyuyo oluyor erkek olanda yerinde durmuyor. Dişinin anüs bölgesinde şişlik var sanki hamile kadınların karnı gibi acaba hamile olma olasılığı varmıdır.( Ne zaman yemek koysam dişi yiyecekleri süpürüyor tekrar ense yapıyor :D )

hamsteradmin
07-06-2009, 09:46 PM
Evet hamile olabilir. Dişiyle erkeği kesin olarak ayırt ettiğinizden eminsiniz değil mi? Cinsiyet bölümündeki fotolara da bakabilirsiniz. Anüs bölgesinde şişlik dediğiniz için erkek olabilir mi ihtimali üzerinde durdum.
Çiftleştiklerini gördüyseniz büyük olasılıkla hamiledir.

ChhuuccK
07-06-2009, 09:55 PM
Öncellikle ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum...

Cinsiyetlerinden kesin eminim zaten daha önce arkadaşdan almıştım o 2 kez yavru almış ama yavrular hep ölmüş bana verdi bendede dişi dediğinin karnı şişti hareketsiz sürekli uyuyor yün iplik koydum biraz onlardan kendine yuva yapmış şimdi orada yatıyor inşalah hamiledir eğer doğurursa ilk yavrularım olacak benim heycanlıyım :D

hamsteradmin
07-06-2009, 09:58 PM
Rica ederim, aramıza hoşgeldin, istediğin zaman yazabilirsin, profilinden albüm oluşturabilirsin :)

Belirtiler hamileliği gösteriyor, eskiye oranla daha çok uyuyup uyumadığını kıyaslamak vs de önemli. Karnının büyümesini, memelerin belirginleşmesini takip edebilirsin. Haşlanmış yumurta verebilirsin, hamileyse iyi beslenmiş olur :)

ChhuuccK
07-06-2009, 10:01 PM
Teşekkr ediyorum artık olayı akışına yani ilerde doğuracak mı doğurmuyacak mı ona bakacağım iyi forumlar dilerim herkese

Birde şöyle bir sorum olacak balık verebilirmiyim gonzaleslerime...

hamsteradmin
07-06-2009, 10:06 PM
Etçil beslemeni tavsiye etmem, onlar daha çok kuru tohum tarzı beslenmeye uygunlar. Yerler ama alıştırmaya gerek yok bence. Protein hızlı büyütür ve ete alıştıklarında bu sefer normal gıdalarla doymaz hale gelebilirler. Beslenme bölümündeki tavsiyelere bakabilirsin :) Balık konusunu sana bırakıyorum, belki bir iki ince parça pişmiş halde olabilir sen bilirsin.

Sevgiler

ChhuuccK
07-06-2009, 10:12 PM
İlgelendiğiniz için teşekkür ederim...

Artık bu forumdayım adminler çok ilgili herkese iyi forumlar...

hamsteradmin
07-06-2009, 10:50 PM
Ben teşekkür ederim :))

ChhuuccK
07-07-2009, 04:17 PM
Erkek gonzalesimi ayırmama gerek varmı_?

hamsteradmin
07-07-2009, 06:08 PM
Gonzalesler topluluk halinde yaşamayı seviyorlar, erkek olan iyi huyluysa ayırmayabilirsiniz. Gözlemleyin, siz karar verin.

ChhuuccK
07-07-2009, 06:37 PM
Gözlemlerin sonucu hiç kavga ettiklerini görmedim sadece denemek için haşlanmış yumurta sarısını koyunca onun için baya savaştılar sonra araları açılmasın diye ötekisinede verdim ondan sonrada kaba koydum bundan başka anlaşmamazlık görmedim

Birde şöyle sorum olucak erkeğin testisleri bizi hamilelik konusunda yanılta bilirmi_?

hamsteradmin
07-07-2009, 06:40 PM
Evet o nedenle emin misin diye sormuştum. Anüs çevresinde şişlik deyince akla o geliyor. Ama şişlik cinsel organdan yukardaysa hamileliktir.

ChhuuccK
07-07-2009, 06:44 PM
Benimde jeton biraz geç düştü ama arkadaşım dişi olan o demişti karnı falan büyüdü demişti... Daha önce 2 kez yavru almış dişi hangisi erkek hangisi emin olmuştur ona güvenerek dedim inşallah doğrudur

hamsteradmin
07-07-2009, 06:56 PM
Biliyordur o zaman :) Karnı daha da şişerse tamamdır :D

ChhuuccK
07-07-2009, 06:58 PM
İnşallah doğrudur yaa ilk defa yavru gonzaleslerim olacak :D

hamsteradmin
07-07-2009, 07:00 PM
Eğer bir dişi bir erkekse er ya da geç olur zaten :)

edanur149
11-20-2011, 04:29 PM
merhaba bnde buraya yeni üye oldum...

bnmde 2 tane gonzalesim var biri erkek biri kız.kızımın adı cimcime erkek romeo.hamile olduğundan şüpheliyim çünkü hep uyuorlar ve evlerine talaş toplamışlar.ikisi hiç kavga etmiolar tersine çokta iyi geçniyorlar.birbirlerinden hiç ayrılmıyorlar bu aralar.yemekleri çabucak bitiyor.erkek hareketli ama kız çok uyuşuk.cimcimede şişlik var gibi ama çokta emin deilim.çünkü aldığımda iriydi.kız erkekten büyük gibi görünüyor.alığımız yere yaşını sorduk ama bilmiyorlarmış.tüylerinden kızın memeleini göremiorum izin vrmior.baya agresifleşti.kafesine elimi soktuğum ama feci ıssırıyor.bir ses duysa hemen saldırganlaşıor.aldığımızda bukadar deildi.alalı 1 hafta oldu sizce cimcimem hamilemi???

26mert26
11-20-2011, 04:50 PM
hamile olabilir siz yinede 2-3 gün arasında ayırın derim sessiz sakin bir yere koyun gonzaleslerin doğuma yardım ettiğini duymuştum ama erkek hata yaparsa dişi öldürücü saldırılar yapabiliyor 16 ila 20 gün arasında hamileyse doğum gercekleşir :)