PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'da Acillll Satılık Takım Erişkin Dişi Suriye Hamsterı ve gereken herşey.

the_game
06-18-2010, 01:21 AM
İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum.Erişkin çok tatlı bi kızım var.cinsi suriye.altın-krem rengi,sırtında beyaz şerit var,altı da beyaz.annemin evine taşındım,annem evde istemiyo.mecburiyetten acil satıyorum.1-2 hafta içinde satılmazsa hamsterı petshop a vermek zorunda kalacm.petshopa vermek istemiyorum.sıcak bi yuva bulsn istiyorum.

İki katlı kafesim var internetten resmini buldum koyuyorum.aynısının mavi rengi.Kafesin çarkı,iki tane yemliği var.kemirme taşı ve ev aldım.hamster topu var,resimdekinin aynısıdır.
hamsterıma yaklaşık 4 aydır bakıyorum.2 kiloluk talaş almıştım en son kullandm birazını,yarısı falan duruyo.yeni yem aldım,yemliğini 1 kere doldurdum,%90 ı falan duruyo.kokuyu önlemesi için pudra almıştım.onun da en az %50si duruyo.

Kafes tek katlı değil.Resimlerde kafesin ikinci katını çıkarttım.Sattığım kafes tek katlı değil iki katlıdır.

Özellikle yeni hamster alacaklara çok kolaylık sağlayacktır.herşey hazır,bi hamster için ne gerekiyosa var,takım halinde verecm.çok masraf yaptım hamsterım için o yüzden fiyat herşey dahil 100 TL.

Kafes:80 Lira
Hamster Topu:20 Lira
Kemirme Taşı:10 Lira
Ev:5 Lira
Talaş:10 Lira
Yem:10 Lira
Pudra:15 Lira
Hamster:15 Lira
Bana 165 Liraya mal oldu.
Yeni alacaklar için gayet uygun bi fiyat diye düşünüyorm.

Lütfen bana telefonumdan ulaşın.Görüşelim.İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum.Teslimat şeklini telefonda görüşebiliriz.Tel:0530 561 34 19

resimlerin bazılarını buraya yükleyemedim hata verdi o yüzden link vericem.umarım hata çıkmaz.

[Only Registered Users Can See Links]
Hamster topu
Kafes

ShLtBuL
01-17-2011, 06:40 PM
Bahçelievlerde oturuorm alabilrm de nbahçelievlern neresinden bide ank bahçelievlermi ist mi

-ErgünCan-
01-17-2011, 08:40 PM
Konu eski,geçersiz.

Jerry and Micky
02-08-2011, 04:10 PM
Zaten çok pahalıdan söylemiş daha ucuzlarını bulabilirsin piyasada