PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : su kaplumbağalarım rahat bir nefes aldı :D

episodetwo
04.07.09, 10:42 PM
hamsteradmın hani cam akvaryum yaptırcaktımya vazgeçtim koçtaş yapı marketten büyük dikdörtgen plastik şeffaf kap aldım 45 litre mi ne geniş hemde 19.90 :D tl motorumda var :d motor derken filtree:d adanaya dönünce hazırlayacam hepsini merak etme hamster episomu bide kaplumbağalarımı yanıma aldım :D arabada çok şükür telef olmadılar her molada benzin alırken kaplumbağanın suyunu değiştirdim :D episo zaten uyuyodu

episodetwo
04.07.09, 10:43 PM
şuan istanbuldayım 2-3 tane quinea pig gördüm adan 80 tl dedi pahalı dedim 70 şe bırakırım dedi bende almadım ondan sonra aynısını çok sağlıklı 50 tl ye gördüm 1-2 gün sonra almaya gidicem adam ayırttı :D 50 tl ye buldum :D

hamsteradmin
05.07.09, 01:08 AM
İstiyorsan çok sağlıklı yavrular olan bir üretici var verakaya.com, petshoplara da güzel olanları hep o dağıtıyor. Otobüsle gönderim yapıyor, onunla görüş.

episodetwo
05.07.09, 05:11 AM
ya sana bişi sölicem msnin filan varmı eklim seni merak ettiğim bişi olursa seninle danışırım evcil hayvan konusunda oke

hamsteradmin
05.07.09, 01:15 PM
: )) Burda soru sorman daha iyi, başkaları için bilgi oluşturuyoruz, arşiv oluyor, istediğini sorabilirsin.