PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir hamster sahibi olucağım da yardım edermisiniz .

LeoArryn
06-04-2010, 07:06 PM
Herkese iyi forumlar arkadaslar ;

Ben bir hamster sahibi olmak istiyorum sayenizde bu forumda çok bilgi edindim ve daha çok alma isteğim arttı . Büyük ihtimal syrian alıcağım ama
Benim Sorum şu ;

Herşeyiyle eksiksiz bir kafes + talaşı + yemi + hamster Bana ne kadara maal olur
Çünkü fazla verip zarara uğramak istemiyorum :) Şimdiden teşekkür ederim ,:confused:

Ayriyetten istanbulda kendi yavrusunu satmak yada vermek isteyen olursa Talibim :)

-ErgünCan-
06-04-2010, 08:42 PM
Talaş en fazla 10 tl
Eksradan küçük kafslerde ek olarak Hamster Topu :15 tl
Hamster kafesleri 45 tl ye 2.El büyük büyük kafesler alabilirsin ..Zaten internette 60 ın üzerindeki kafesler yeterli .. Hamsterde Değişiyor ama 15 tl en fazla sen ona 10 de ..

95 Liraya tamamlarsın İstanbuldaysan Piyasada 90 tl ye kafesi 69 tl ye alabilirsin ..Ama en fazla 100-110 a alırsın tamamlarsın ..

Önerdiğim Kafes

Benim Kafesim Çok memnunum :) Tavsiye

0.070 metreküp iç hacmi ile hamsterlarınız için geniş bir yaşama alanı sunar. Standart olarak 1 adet renkli platform ve özel şeffaf plastikten baglantı boruları, 1 adet koşu dairesi beraberinde gelen aksesuarlarıdır. En önemli özelliği taban ve tavanın şeffaf olmasıdır. Ayrıca üstünde hava delikleri mevcuttur. Ek kit ile sınırsız sayıda kat yapmak mümkündür
Fiyat = 108

Alıntı Arkadaş Pet shop Forum İstanbul

Pembe Olan : 69 Tl

amsterlar için, alt tabanı, üst bölümü, açma kapağı ve taşıma kulpu şeffaf, renkli akrilik malzemeden, ara bölmeleri renkli plastik malzemeden, yan yüzeyleri 1 cm aralıklı telden oluşan, su kabı, mama kabı ve yan tarafında yer alan, kolayca çıkarılıp temizlenebilen 15 x 8 x 8 cm ebatlarında havalandırma delikli tuvaleti bulunan, şeffaf tüneller ile birbirine bağlantılı, üç katlı hamster kafesidir.

Ebatları;
Boy ; 40 cm
En ; 26,5 cm
Yükseklik ; 53 cm

* İçerisinde standart aksesuar olarak 2 adet oyun çarkı, 2 adet yem kabı, suluk, tüneller ve tuvalet kabı bulunmaktadır.
* Yan yüzeylerinde telli, üst yüzeyinde akrilik olarak toplam 4 adet kapısı bulunmaktadır.

matum
06-04-2010, 09:18 PM
satan dükkan değil de birey bulursan büyük bir kafesle 60 liraya çıkartırsın en fazla

LeoArryn
06-05-2010, 02:41 AM
Tesekkür ederim , öğrendiğim iyi oldu cok sağolun

mrbkrts
06-05-2010, 10:54 AM
istanbul içerenköy carefourda bauhaus içinde talaş 3tl,full kafes(syrian olacağı için büyük almalısın) 50 tl,15 tl da topu olsa +yem (max 15 tl)=80-85 tl...bu maliyet hesabından en önemli girdi kafesinin fiyatı.internet sitelerinde ikinci el kafesle uygun olabiliyor...bedava verenler bile var :)

LeoArryn
06-06-2010, 08:49 PM
Tesekkür Ederim yardımlarınız için :) COk istiyorum almayı , :)

xxMertcanxx
06-07-2010, 02:25 PM
ankarada bildiginiz pet shop warmı arkadaslarr

ege
06-08-2010, 12:30 AM
İstanbulda arkadaş petshop olmaası lazım oraya bakabilirsin.

-ErgünCan-
06-08-2010, 10:01 AM
Ankaradada arkadaş var pet shop istanbuldaki gayet ucuz ve sağlıklı hamsterler yanlız 20 tl

nick_name
06-08-2010, 10:30 AM
nerede?acaba sitesinde şube görünmüyor.