PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çook üzgünüm

leydim_cici
05-30-2010, 03:33 PM
ben arkadaşıma gidiyordum ve biryerden kedi bağırma sesi geliordu bir baktık kedi doğuruyor bahçede arkadaşların bahçesinde inanamıyorum ama 1 tane doğurdu arkadaşlar gitti sevdi ve annesi onu terk etti bende hemen eve getirdim baktık büyüttük o kanlarını temizledik gözleri açıldı ve göbeği düştü yani çok büyüdü annem kararlaştırdı barınağa verdik sora çook üzüldük gittik geri almaya boncuğumu cnm kızımı bana vermediler kaç kere gittik versinler die 60 tl yol parası harcadık vermediler bnm pisikolojim onu verdikten sora biraz bozldu evden falan kaçıodum ama sonra alıştım onsuzluğa ve onu vereli 3 yıl oldu şimdi belki ölmüştür belki inşallah yaşıordur kızım

leydim_cici
05-30-2010, 03:35 PM
arkadaşlar fotoları biraz büyük gelior siteden yüklemior başka nerden yükleyebilirim

-ErgünCan-
05-30-2010, 05:49 PM
Hmm :(Sanırım zor bir durum ..Ama o barınakta ona en iyi şekilde bakmışlardır diye düşünüyorum..Sen zaten ona en büyük iyiliği yapmışsın ..Üzülme

Basakolin
05-30-2010, 08:07 PM
arkadaşların hemen doğunca sevdiği için annesi onu terk etmiştir.. sakın öyle birşey yapmaın birdaha .. ayrıca neden sana vermedilerki

leydim_cici
05-31-2010, 02:14 PM
verilen kişiye birdaha verilmiormuş üstelik ben dokunmadım onların bahçesindeydi bi baktım ellerinde getirmişler ondan aldım

Basakolin
05-31-2010, 02:22 PM
zaten suçu sana atmadım.. :) arkadaşların bilmiyodu heralde birdaha yapmasınlar

köfte
06-01-2010, 07:34 AM
malesef barınaklar zannedildiği gibi güvenli yerler değil.

bulduğunuz kedi,köpek vb hayvanları belediye lere ve barınaklara teslim etmeden tekrar düşünün,mümkünse siz bakın değilse,sahiplendirmeye çalşısın,barınaklara giden hayvanlar,bilinmeze gidiyorlar,hiç biri de göründüğü gibi değil o yerlerin.

ıslak betonlarda tir tir titreyerek uyumaya ve yaşamaya çalışan-açlıktan birbirini kemiren hayvanlar ve açlıktan,bakımsızlıktan ölen kedi ve köpekler :(

lütfen daha bilinçli olalım!

hemen hemen bütün belediyeler sokaktaki kedi ve köpekleri zehirliyor,topluyor yiyecek bulmayacakları şehir dışındaki bölgelere atıyorlar ki sonları ölüm oluyor açlıktan,bu adamlar mı güzel güzel bakacak barınaklarda hayvanlara ?

sosyal paylaşım sitelerinde gruplara üyeyim sürekli katliam haberleri geliyor belediyelerden ve suçu günahı olmayan onlarca canlı temizlik adı altında çırpına çırpına öldürülüyor zehirli etler ve iğnelerle.
ve saklanıyor ,üstü kapatılyor bu katliamların,yalanlanıyor,çoğu kişin ruhu bile duymuyor o masumarın neler yaşadıklarını:(

tekrar diyorum lütfen daha bilinçli olalım !

Basakolin
06-01-2010, 03:30 PM
onu alman lazım .. Köftre doğru söyüyor. .hiç iyi bvakmıyolar. o savunmasızlara acımıyolar.. Bak ne diycem .. şimdi senin yerine başka bişini yolla ..mesela bi akrabanı ;) o alsın sonra sana versin . olabilir ha ne dersin :)

leydim_cici
06-01-2010, 07:43 PM
saolda başak bn bizim komşuyu gönderdim yok diyorlarmış

leydim_cici
06-01-2010, 07:44 PM
evet köfte doğru söylüor bende araştırdım kötü baktıkalrını ama ıspatlayamadım annemlere verdigimiz hayvanı arka kapıdan salıorlarmış ztn oraya gittiğimizde yerde birsürü tavşan salıktı yola çıkıolardı ama şimdi belki ordada deildir aradan 2 yıl geçti

Basakolin
06-01-2010, 07:51 PM
komşunu bu senemi yolladın :?

leydim_cici
06-02-2010, 02:13 PM
hyr onu verdikten bir hafta sonra hatta o haftanın içinde

Basakolin
06-02-2010, 10:43 PM
şimdi yollasana .. nerden bilcekler ? snden bahsetmesin .. bn kendime alıyorum desin alsın sana versin ne var bunda ??.. hatta sne alabilirsin sni nerden tanıyacakalr ?.. kağıt falan imzalattırıyolarsa bilmiyorum ..

leydim_cici
06-03-2010, 07:23 PM
evet kağıt imzalatıp adres istediler ve şimdi yollasam vermezler çünkü belki onu biri almıştır veya salmışlardır

Basakolin
06-03-2010, 08:47 PM
hmm .. :S o zmn bilemiyorum... Bnmde kedim vardı Kleopatra die bi kaç yıl baktım .. sonra annem büyüsükçe perdeleri koltukları tırmalar diye ablamın arkadaşına verdik :( :'(