PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Hamile Kalmıyor ?

QueenLute
28.05.10, 06:41 PM
Bir ara hamsterımın hamile olduğunu düşünüyordum. Beyaz olan ( Turshu ) kız , kahverengi olan ( Pickles ) erkekti. Turshu'nun karnı şişmişti bir şeyler oynuyordu. Kesinlikle emindim. Kafeslerini ayırmıştım. Sonra kıyamadım gene aynı kafese koydum doğum gerçekleşince ayırıcaktım. Koyduğumda resmen sarıldılar. (: Neyse. Cinsiyetlerinden gayet emindim ama 1 hafta önce çiftleşmelerine şahit oldum. Pickles kuyruğunu kaldırdı Turshu kokladı. Çiftleştiler. Ama alalı 3 ay olmasına rağmen cinsiyetlerini yanlış bilsem bile hamile kalması gerekmezmiydi?

ertgrlkurt
15.03.17, 12:33 AM
Şu an bende de öyle bir problem var gözümle gördüğüm 5-6 çiftleşme yaşadılar ama benimkisi de hâlâ gebe deği aynı problemi yaşayan başka birileri varsa tecrübelerini yazarsa çok sevinirim

Aşigo64
02.01.18, 03:02 PM
bende 11 aralıkta çiftleştirdim güzel bi çiftleşme oldu 22 gün geçti ama hala doğum belirtisi yok dün erkeği attım yanına tekrar dişi istemedi geri aldım memelerini falanda göremiyorum şişkin mi deiğil mi attığım yemleri direk yaptığı yere saklıyo harekeleri durgun falana ama hamile olduğunu zannetmiyorum olsa doğururdu bi sıkıntı var