PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmirde 1 aylık syrian ve büyük bir kafes alınır (acilll)

ege
27.05.10, 01:06 PM
Arkadaşlar izmir içinde sütten yeni kesilmiş syrian hamster arıyorum. Fiyatından çok sağlıklı olması önemli (ama yinede fiyatı normal olcak tabi :D) aynı zamanda mümkün olduğunca büyük ve ucuz kafes arıyorum. Umarım bunları satan çıkar çünkü bizim buralardaki petshoplar hiç güzel değil. Hamsterleri bana pek sağlıklı gelmedi doğrusu. Hamsterlardan da anlamıyorlar. Hamster cinslerini sadece hamster ve gonzales olarak biliyorlar. Bu yüzden en iyisinin petshoplar yerine bu siteden hamster almak olduğuna karar verdim. Biraz uzun oldu dimi :D

ege
27.05.10, 01:08 PM
ekleyeyim bu ilk beslediğim hamster olacak sitenin neredeyse her yerini okudum ve bu şirin dotlardan bende beslemek istiyorum :D

nick_name
27.05.10, 02:29 PM
ben size 2 hafta önce aldığım kutusu duran habitrail marka kafesimi satabilirim.fiyatı 65 TL kargosu bana ait :).modeli space station.tüm etrafını dolanabilecek borular ile birlikte 100 TL'ye bırakırım.

ege
27.05.10, 10:21 PM
[Only Registered Users Can See Links] bu link te başkasına daha ucuza teklif etmişiniz

ege
27.05.10, 11:03 PM
mümkünse elinizdeki kafesin resmini koyabilirmisiniz anlaşabilirsek kapıda ödemeli olarak gönderebilirmisiniz

ege
05.06.10, 07:55 PM
artık benimde suriye hamsterim ve kafesim var admin konuyu silebilirsin

SpeedyGonzales
05.06.10, 09:01 PM
Hayırlı olsun :)

ege
07.06.10, 12:09 PM
sağol