PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster Merakı ??

-ErgünCan-
05-25-2010, 07:29 PM
Arkadaşlar herkez hamster merakı nasıl başladı nerde duydu yazsın..Bakalım neler çıkacak ..
Ben başlıyayım ..;
Bir hafta sonu anneannemlere gitmiştik sıkılıp internet kafeye gittim ..Oynadığım onlıne oyun açılmayınca facebook a girdim bir hamster fotoğrafı vardı merak sardım araştırmaya başladım ..8 aydır hamster besliyorum ardından bu siteyi bulduum sıra size ...:)

**karameL'm
05-25-2010, 08:58 PM
:D ben hamsterlarla ilgili bir film izlemiştim buda C-Force sonra çok tutturdum alalım diye, hamster hakkında bilgim vardı zaten :D sonra 2 tane aldım doğurdu kızım,9 tane birden besledim :) şuanda elimde 1 tane suriye var :)

Ginger
05-25-2010, 09:22 PM
yha aslında bizm evde bulduumz fındık faresini beslemek istediimde fare-hamster sevgm ortaya çıktı :D bizimkiler fındık feresine izin vermiyince hamsterleri araştrmaya başladm 3 ay boyunca araştrdm artıq bizimkiler bıktlar en snnda herbie*yi aldık şimdi hamster üzerinden gidiorz bakalım..

Basakolin
05-26-2010, 06:42 PM
bnm arkadaşımın vardı çok tatlıydı.. çok sevdim aldım xD

alptanju
05-26-2010, 10:40 PM
Benim arkadaşım kuş almıştı. Öyle konuşurken laf lafı açtı dedi hamster da var. Eve gelip araştırdım baktım sevimli bi şey bunu alıyım dedim ve aldım.

Beatnik
05-27-2010, 12:34 AM
Küçüklüğümden beri istiyordum zaten yani ailemi ikna etmek yıllarımı aldı :p Nası başladığını bile hatırlamıyorum yani :D

Basakolin
05-27-2010, 08:40 AM
ewt bnde hep istedim.. bnmde yıllarımı aldı :)

ege
05-27-2010, 01:22 PM
Bende G-force yi izledim gerçekten güzel bi film. Hatta avatarım da o :D . Önceden beri hamsterler bana şirin geliyodu zaten daha geçenlerde kuzenim hamster almaya karar verdi. Sonra bende araştırmaya başladım birden benide merak sardı. Yakında syrian hamster alıcam. Bu siteye ilan koydum umarım gören olur. Daha önceden de tavşan besliyordum. Onlarda çok şirinler ve zekiler. Büyüyünce bi tanıdığımızın bahçesi vardı ona verdik bahçede daha mutlu olur die düşündük.

merve19
05-27-2013, 02:37 AM
Senelerce tavşan baktım. Artık hoş gelmemeye başlamıştı. Çok küçükken bir fındık faresine bakmıştım kürdan ktusunda o aklıma geldi birgün doğum günüm için annemden istedim bakarız dedi daha sonra dayanamyıp kendim aldım. 1 buçuk aydır benimle ve çok mutluyum. :)