PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çarkını çevirmiyor

*Hazal*
19.05.10, 01:59 PM
Merhaba arkadaşlar Suzi'nin çarkını çevirdiğini daha hiç görmedim. Luffyle çarkları aynı küçük veya büyük gelmesi gibi bi problemi yok yani. Luffy deli gibi çarkını çevirip hiç ordan inmezken, Suzi'nin birkere çevirdiğini görmedim. Onu aldığım yerde çarkları yoktu belki bilmiyodur diye elimle kendim koyup çevirmeye çalıştım bir işe yaramadı. O sadece kafese tırmanıyo en tepeya kadar sonra pat düşüyo :) Cark'ı cevirmesi için ne yapabilirim??????

aysu_levent
19.05.10, 02:55 PM
şuanda yapabileceğin birşey yok gibi görünüyor hamsterlar daha bebekken çarka alışırlar benimkinide aldığımda kafesini keşvederken çarkın üstüne çıktı dışardan çevirdim ve koşmaya başladı halada üzerine çıkıp koşuyor birde hamsterler çok fazla enerji içeren yiyecekler yediğinden dolayı enerjisini atmak için koşma gereksinimi duyarlar enerjisini tırmanarakta atıyor olabilir

leydim_cici
19.05.10, 04:42 PM
ben biliyorum benmkide çevirmiyordu ama bir gece yanimda kafesi ile uyuyordum bir ses ugultusuna kalktım megerse sessiz ışıksız bir yerde çeviriyor

**karameL'm
25.05.10, 09:41 PM
arkadaşlar hamsterım kafesi oldukça geniş ve kafesine monte edilmiş olarak kapalı bi çarkı var buna talaş,yem taşıyor ve çevirdikçe fazla ses çıkarıyor+toletini yapıyo bu huyunda vazgeçirebilirmiyim sizce teşekkürler :)

Spiral
26.05.10, 12:05 PM
Karamel'm benim hamsterımda evi tuvalet olarak kullanıyordu evi sürekli yıkıyordum sonradan içine ip falan koydum yapmaktan vazgeçti.Yiyeceklerini de tünele taşıyor.Bu onun bu alanları sahiplenmesi gibi bir şey. :)

Spiral
26.05.10, 12:06 PM
Rae de çarkı çevirmiyordu ama kürenin içine aldığımda rocketten daha hızlı koşuyordu.Belki çarkı bilmiyordur belki de istemiyordur.Bu onun tercihi :)

**karameL'm
26.05.10, 07:45 PM
spiral,evet kendi tercihi ama çarkını oldukça hızlı çevirio ve hızına yetişmek mümkün değil tek sorun içime yen taşıması :)