PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster Alım - Satım Yapmadan Önce ;

barismert
31.01.09, 10:55 PM
Güvenli bir alışveriş yapmak için aşağıdaki formu lütfen eksiksiz olarak doldurunuz.

ÖZELLİK - ( ALINCAK veya SATILACAK birini seçiniz.)
Adı - Soyadı :
İletişim Adresi :
Teslim Edilcek-Alınacak Adres :
Hasmter'ın(ların) Fiyatı :
Satılacak Hamster'ın(ların) Resmi :

NOT: Eğer Hamster'ınızı ücretsiz vermek istiyorsanız mutlaka belirtiniz.

mentamM
11.04.09, 11:04 PM
Selam aranızda yeniyim,hamster alıp beslemek istiyorum.Site bu şirin canlı hakkında bana bi cok bilgi verdi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Şimdi gelelim hamsteri nereden ,nekadar satın alacagıma.Hangi cins hamster tavsiye edersiniz tavsiyeleriniz neler olur?Birde evde besleyeceğime göre (öğrenci evi olsa hiç sorun değil =)) hamster'in temizlik sorunu varmıdır?gerçi okudum yeterince ama.Yani koku,tuvalet sorunu varmıdır? bildiğim kadarıyla yuvasında gideriyor ihtiyacını? bu sorun olmazmı? şimdiden cok teşekkürler..

hamsteradmin
12.04.09, 02:11 AM
Merhabalar, aramıza hoşgeldiniz. Hamsterı petshoplardan 10-20 ytl arası, internet ilanlarından bulabileceğiniz evde doğmuş yavrulara da ücretsiz veya 5-10 tl arası sahip olabilirsiniz. Uslu olduğu için Suriye hamsterı tavsiye ederim, hamsterlar kafeslerinin içindeki talaşlara tuvaletlerini yaparlar. Haftada bir talaş döküldüğü zaman kötü koku olmamaktadır. Süre uzadığında koku olması normaldir. Çişleri zaten belli belirsiz, daha çok talaşların arasındaki minik dışkıları görürsünüz. Sevip okşadığınız zamanlar dışında kafeste kalacağı için tuvaleti sorun olmayacaktır.

Tabi ki her canlı iyi düşünülüp alınmalıdır. Her gün belli bir süre ilgilenmek gerekmektedir. Belli bir maliyet de gerektirir. Aynı şekilde evde yaşayan herkesin istekli olması, en azından ilerde sorun çıkarmamak üzere onay vermiş olması gerekir ki, hayvanlar biraz büyüdüklerinde ev değiştirmek zorunda kalmasınlar. Bu konuda sorumluluk sahibi olmalıyız.

Sorularınızla ilgili cevap bulabileceğiniz ana başlıkların linklerini de kopyalıyorum:

[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

Bu başlık alım-satım'la ilgili olduğu için cevabınızı gördükten sonra başlığı uygun bir yere taşıyabilirim, hemen bulamazsanız şaşırmayın.

Sevgiler

yazchick
19.01.10, 01:23 AM
hamster aldınız mı acaba? yoksa satılık güzel hamsterlarım var

hamsteradmin
19.01.10, 01:25 AM
Mesajların tarihine bak lütfen.

fuhrer_albay
02.03.11, 09:17 PM
lütfen yardım edin konu açmaya çalısıyorum ancak hata verıyor

hata bu

"Sizin 2 tarafından etiketlerin maksimum numarasını geçilen bu konuya eklemeye denediğiniz etiketlerin numarası.""

miyami
02.03.11, 09:29 PM
aşağıda etiketteki kelimeleri silerseniz sorunla karşılaşmazsınız :)

-ErgünCan-
02.03.11, 09:30 PM
Evet :D

fuhrer_albay
02.03.11, 10:10 PM
sağolun