PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil ACİL acil YARDIM

FAREttin
05-17-2010, 04:51 PM
Hamişim Feride kayboldu !!!

kafesinin kapısını açık unutmuşum.
geldim ve yok 2 saattir sesleniyorum arıyorum hiç bir yer de yok.
napacağımı bilemeyince size geldim..
yardım edin lütfen.

İŞİN KÖTÜSÜ evin çeşitli yerlerinde hamam bözekleri için zehirler var toz halde.
merak edip onlardan yerse FELAKET OLUR.!!!!!!!

LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFEN !!!!!! :'( :(:(:(

Basakolin
05-17-2010, 06:49 PM
köşelere bak eğer odanın kjapısı açıksa evin her yerinde olablir.. o tozlar çok kötü olmuş işte yiyebilir.. ( Allah korusun ! ) 2 saattir açsa yemek tuzağı kur

bi legenin içine veya bir kabın yemek koy.. ona çıkabileceği bi rampa yap ...

bak bnde dıaşrıdaydım hamsterim kafesten kaçmıştı ( kafeste takıl ıbirşey vardı o çıkmış oda kaçmış ) oda karanlıktı hiç ses yoktu ışığı açtım.. biraz konuştum.. çıktı geldi :D kaloriferin altından işte öyle yerlere bak

matum
05-17-2010, 07:35 PM
gözlerinle değil kulaklarınla bulaya çalış. ses çıkartan her şeyi sustur sonra hamsterın çıkartabileceği sesleri dinlemeye çalış. Hala evin içerisindeyse sesiyle bulma ihtimalin çok yüksek. Bir de alaturka tuvalet varsa dikkat!!! üzerini bir şeyle kapat.

**karameL'm
05-18-2010, 03:13 PM
basakolin evet doğru demişsin benimde kaçmıştı aynısını yapmıştı gelmişti,özellikle mutfağa bak salonla mutfak arasında yol baya var ama benimki mutfak dolabının altına gizlenmişti yemek kokusunu duyunca çıkmıştı..

Basakolin
05-18-2010, 04:00 PM
:) ... uzun bi sessizlikten sonra ses duyunca bide ışık açılınca geliyo.. bnmki çıkınca bütün evi dolaşmış .. 7 si arasında bütün evi dolaşan olmamıştı xDD
kafeslerin olduğu odaya gitmişti.. orası kokuyo hamster ondan xDD sonra uyumuş gelincede bn koştu yanıma xDD

FAREttin
05-18-2010, 05:10 PM
teşekkürler arkadaşlar.
yem tuzağıı yaptım.
salatalıa bayılıo kokusunu hemn alıyodu deliriyodu.
bende bütün odalara köşelere açık yerlere yatak kenarlarına koydum 5er tane kapıları kapattım.
baktım misafir odasındakilerden 2 tanesi yok.odanın her yerine baktık .rulo halinde halılar vardı.onların aralarına girmiş topladıkların yiyomuş.çıktı diğerlerinide.
o anda üzerine bi havlu attım.ve yakaladım. :D
hop kafesine koydum.sinirlenmişti biraz kulaklar ve gözler çattı.bnde bi kaç tane daha salataslık verdim ve 1 avuç dolusu yem koydum.
bundan snra daha dikkatli olcam.

şükürler olsunki zehirleri yememiş

Basakolin
05-18-2010, 08:25 PM
bulduğunuz yi olmuş.. bu yöntem hep işe yarar zaren :D ewt haklısısn iyiki yememiş (-.-)