PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hamster topu

manyomer
13.05.10, 09:01 PM
merhaba ben hamsterıma bu gun bır hamster topu aldım hanı su dısarıda dolasmaları ıcın olan seffaf toplardan ama ben hamsterımı bu topun içine koyduğumda hamsterım pek hareket ettırmıyor topu genelde topun hava delıklerıyle oynuyor ve kemırıyor.Hamsterın topun içinde gezmesi için ne yapmam gerekli veya kendisi alışırmı ve bu topun içinde ne kadar süre durması gerekir bana bu hamster topu ile ilgili açıklama yaparsanız sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

leydim_cici
13.05.10, 09:26 PM
sevgili manyomer bana o topun fiyatını söylersen fiatına göre sana neden içinde durmadıını söleyebilirim

Beatnik
13.05.10, 11:17 PM
Bende hamster topu almayı düşünüyorum öneriyomusunuz?

manyomer
14.05.10, 09:18 AM
ben topu 18 tl ye aldım ama pakedini bulabilirsem markasınıda söyleyebilirim ve benim hamsterim birazda olsa topa alıştı ama içerde çok çabuk sıkılıyor ve kendini dışarı atmaya çalışıyor ama etrafta dolaşmayı çok seven bir hamsterınız varsa önerebilirim

leydim_cici
15.05.10, 07:42 PM
eğer hamsterın ucuz top içine koyuyorsan renk görünümü,hava alınımı az oluyor bu yüzden sıkılıor olabilir

manyomer
17.05.10, 09:00 PM
hamsterım gonzales deil ama sanırım suriye henüz cinsini tam olarak bilmiyorum bi ara resimlerini koyucam foruma ama şuan topa baya alıştı ama hala hemen çıkmak istiyor ve topta bence yeteri kadar hava deliği var

rihanna126
21.08.10, 04:19 AM
Ben bu topu kesinlikle tavsiye ediyorum benim ki bayılıyor =)Ben standlı olanını aldım istediğinde çark,istediğinde egzersiz topu oluyor. TAVSİYE EDİYORUM ;)