PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yem Taşıma

alptanju
05-08-2010, 11:41 PM
Başlık biraz tuhaf oldu sanırsam:o Şimdi arkadaşlar ben her gün hamsterı 2-3 saat dşarı bırakıyorum. Son günlerde kafesindeki yemini dikiş makinesinin altına götürüyo. Ben de bu yüzden çıkarmadım belki vazgeçer huyundan diye ama yine aynı. Ne yapmalıyım:)

nick_name
05-09-2010, 12:24 AM
dikiş makinesi derken çarkı mı kast ettiniz?

matum
05-09-2010, 12:36 AM
anladığım kadarıyla bildiğimiz dikiş makinesi, yanaklarındaki keseleri boşken çıkart dolaşmaya böylece saklayacak yemi olmayacaktır.

-ErgünCan-
05-09-2010, 03:57 PM
Evet kendine orayı güvenli olarak belirlemiş zaten makinen altıda kuytu bir yer. Matum a katılıyorum öyle yap..

Oliver
07-10-2010, 09:29 PM
Benim oğlum da dolabın altında yer varmış meğersem arka tarafında yuvasıında ne varsa oraya taşımış ben de diyorum nereye kayboluyor bu saatlerce :D

LeoArryn
07-10-2010, 09:35 PM
Benim oğlum da dolabın altında yer varmış meğersem arka tarafında yuvasıında ne varsa oraya taşımış ben de diyorum nereye kayboluyor bu saatlerce :D

:) İyi bir yere Saklıyormus :D Kerata :D

Oliver
07-10-2010, 09:49 PM
:) İyi bir yere Saklıyormus :D Kerata :D

Sorma valla bir haftadır gizli yerini keşfetmeye çalışıyordum :)

Bir de bir yeri var ki akıllara zarar. Yatağımın bir bacağının ucunda küçük bir yer açıkmış nedenini bilmiyorum ama tam yuva girişi şeklinde :) Oraya giriyordu ilk zamanlar da orayı keşfetmem geç olmadı :D

LeoArryn
07-10-2010, 09:51 PM
Sorma valla bir haftadır gizli yerini keşfetmeye çalışıyordum :)

Bir de bir yeri var ki akıllara zarar. Yatağımın bir bacağının ucunda küçük bir yer açıkmış nedenini bilmiyorum ama tam yuva girişi şeklinde :) Oraya giriyordu ilk zamanlar da orayı keşfetmem geç olmadı :D

:D baya evi sahiplenmiş :D benimkini salıyorum odama duvar köşelerine gidiyor inşaat çalışması yapar gibi boyayı kazıyor :D

yalin08
07-10-2010, 10:27 PM
benimkide odamda yatağımınaltına kaçıyor :D