PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Luffy'e arkadaş...

*Hazal*
01.05.10, 05:55 PM
Merhaba arkadaşlar. Ben Luffy'nin yanına bir arkadaş almak istiyorum ama bebeklerinin olmasını istemiyorum yani erkek almıcam. Fakat 2 dişi kavga ediyormu etmiyormu buna tam anlamıyla doğru bir cevap alamadım. Okuduğum yerlerde iki dişi kavge etmez yazıyor ama benim Luffy'i aldığım yerdeki kadın bana iki dişinin kavga edebiliceğini söyledi. Siz bu konu hakkında neler biliyorsunuz ? Yanına bir dişi alırsam kavga cıkarmı, cıkmazmı ? Şimdiden teşekkürlerrrr :rolleyes:

matum
01.05.10, 09:22 PM
tamamen sendeki gonzalesin davranışlarına bağlı kavga etmeleri, eğer ankaradaysan sana kısır erkek sağlayabilirim ama çok sık doğmuyorlar...

*Hazal*
01.05.10, 11:05 PM
ankaradayım evet.. luffy cok sakin hiç ıssırmıyor onun gibi sakin bi dişi bulursam alıcam sanırım problem cıkmaz

matum
01.05.10, 11:57 PM
tamam sen bilirsin, alacak yerin hazır değilse ve istersen yardımcı olabilirim sanırım...

darkprince55
02.05.10, 01:07 AM
bende 2 disi aynı kafeste ve hicbir sorun yasamadılar simdiye kadar.

Berk
02.05.10, 12:18 PM
bende 4 dişi bi kafeste 3 erkek ayrı bi kafeste duruyor :)

*Hazal*
02.05.10, 01:59 PM
süpermiş :) birde sanırım aralarında yaş farkı olunca daha rahat anlaşıyorlarmış öyle okumuştum.. luffy biraz büyüsün yanına bir bebek dişi daha alıcam :)

leydim_cici
02.05.10, 04:35 PM
arkadaşlar nasıl böyle anasayfada böyle haberler yayınluyorsunuz ben yeni üyeyim bilmiorum bende yayınlamak istiorum

*Hazal*
02.05.10, 09:51 PM
Peki birşey daha sormak istiyorum Syrian Hamsterla Roborovski Gonzales birlikte yaşarmı ?

matum
03.05.10, 12:15 AM
Peki birşey daha sormak istiyorum Syrian Hamsterla Roborovski Gonzales birlikte yaşarmı ?

çooooooooooooooooooooooooooooooooooooook düşük bi ihtimalle, arkadaşım suriye ve gonzales besliyor aynı kafeste 1 yıldır, ama görüp duyduklarımda tek

darkprince55
03.05.10, 12:16 AM
syrian kendi türü dahil hiçbir hamster türüyle beraber yaşayamaz istisnalar olabilir belki ama yalnızlıgı seven hayvanlardır;)

*Hazal*
03.05.10, 09:20 PM
hmm tamam ozaman ben lufişe bi gonzales arkadaş alıyım :) ikisinide riske atmak istemem ikiside mutsuz olabilir... :(