PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık kullanılmamış kafes

nick_name
04-28-2010, 09:37 PM
merhaba arkadaşlar;
guinea pig aldığım için kafesimi 1 tane yavru hamsterimi veriyorum.yavruda albino geni yok.isteyene yanında annesi hediyemdir.(tamamen renkli, siyah gözlü vs.)kafesi kullanmadım.elimde ona uygun tüneller var.kafesin markası "habitrail" modeli "space station"7 tane tünel var.(4 dirsek,2 kavisli,1 uzun)(ayrı satıyorum)
kafes kutusunda duruyor.isteyene kafesi oluşturup isteyene normal kutuda vereyim.kutu içeriğini inceledim.kırık ve eksik yok.çarkı, geceleri parlıyor.ve çarkın çapı 18 cm olduğu için rahat suriye hamsteri sığar.elimdeki tür "campbell"(pet shop tabiriyle gonzales).

Ankara'dayım kızılaya gelebilirim.antares,ankamall ve aşağı eğlenceye gelebilirim.
isteyene kargo ile gönderebilirim.
tünel ayrı olarak sattığımda hepsi:40 TL
kafes 2 hamster ile:60 TL
kafes+tünel+2 hamster:85 TL

anne damızlık olduğu için çok iyi fırsat.geçen 12 tane doğurdu hiç yemedi. :cool:

arkadaşlar 2-3 gün buralarda olmayabilirim.bana telden mesajla ulaşın:
0505 905 17 18

darkprince55
04-28-2010, 10:33 PM
Terni Hamster Kafesinin borusuz olanı var 70 tl sıfır fiyatı takas edebilirim ölçüleride baya büyük istersen yanında birde hamster evi verebilirim;)

nick_name
04-29-2010, 08:19 AM
fotosu var mı?ayrıca terninin 0'ını 33 TL'ye gördüm.borusu vs. vardı.aslında takas tercihim değil.ailem hamsterleri istemiyor :( bende artık kampanya yaparak satmaya çalışıyorum.ama teklifini değerlendirebilirim :)

nick_name
04-29-2010, 02:33 PM
son teklifim:
75 TL:
2 campbell(gonzales),kafes+tüneller=75 TL :)

antares ve aşağı eğlencede teslim edebiliceğim fiyat bu.ama kızılaya gel derseniz sadece yavruyu veririm.

kızılayda selanik caddesi bana uygun :)

darkprince55
04-29-2010, 09:24 PM
hamster bolca var hamster a gerek yok kafes ihtiyacımda yok aslında da hosuma gitti o kafes 33tl olanı kucuk boyu :) benim kafesin ölcüleri 40x28x30 fotosu maalesef yok ama bi ara cekebilirm herhangi bir kusuru yok kafesin aldıgmda da boruları yoktu;)

nick_name
04-30-2010, 08:16 AM
polemik yaratmayalım ama petacil diye bir sitede boruyla bağlanan yuvasıyla birlikte 33 TL+KDV.geçen arkadaşa istedik habitraille ölçüleri yakın.

darkprince55
04-30-2010, 04:29 PM
dedigin siteye baktım 33 yazıyor site ucuz eger güvenilirse ben ordan alim site icin sagol ama benim baktıgım sitede de 70 yazıyor ve bende zaten petshopdan hamsterle birlikte 70 e aldım (yasadıgım ilde hamster 10tl) yalan konuscak degilim istersen özelden siteyi gönderim kendin bak;)

darkprince55
04-30-2010, 04:38 PM
buarada o siteyle ilgili yorumlarda okudum güvenilrligini bilmiyorum ama kafeslerde fiyatlar yarı yarıyaymıs o yuzden dedigimiz fiyatlar farklı cıktı.