PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KeDimin ... :)

MoFiN <3
04-13-2010, 09:09 PM
geçen gün sokakta sütten kesilmemiş ve kordon bağı bile kopmamış anne taafından atılan bir kedi buldum .. :) çok sevimlii .. Gözleri daha açık değil .. :D
Ona şırınga ile süt içiriyorum .. AsıL sorum kordon bağı ne zaman düşer ?? .. fotoğrafını en yakın zamanDa koyucam .. :)

MoFiN <3 PeNÇee <3 aSqOoLarıMm :)

hamsteradmin
04-13-2010, 09:38 PM
Bir hafta içinde düşer diye tahmin ediyorum. :) İstersen bir veterinere göster, kesip dezenfekte eder belki. Süt veriyorsan laktozsuz süt ver marketlerde var, sadece süt de yeterli olmayacaktır, pirinç unlu yumurtalı tavuk sulu bir süt hazırlamak gerekir, çeşitli tarifler var ama en kolayı veterinerden alacağın kedi süt tozuyla sıcak suyu karıştırıp kedi biberonuyla içirmen. 2 saatte bir beslemeli ve sıcak tutmalısın, içirdikten 20-30 dk sonra poposuna pamukla hafifçe dokunarak tuvaletini yaptırmalısın.bir büyüğünden yardım ve veterinerden bilgi al.

MoFiN <3
04-14-2010, 08:29 PM
tamam teşşekkür ederim ama malesef bu kedimi başkasına vermek zorunda kalDım şimi 3 yavru kdm var :) fotoğraflarını koyucam

matum
04-14-2010, 08:31 PM
hamsterla anlaşıyorlar mı? Arkadaşıma kullanılmış kafes götürmüştüm de kedisi kafesin başından ayrılmamıştı bi 3 saat.

MoFiN <3
04-14-2010, 08:43 PM
yok hamsterım bir odada kediciklerim diğr odada duruyor.. BiDe kediciklerimin zaten gözleri kapaLı 2-3 gün içinde açılıyoOr :D Fotoğraflaro profilimde var :)

selman
04-15-2010, 11:06 AM
maşallah çok sevimli kediciklerin :)

MoFiN <3
04-16-2010, 10:54 PM
teşekkür ederim :) çok sewiyorum onLarı :) <3

leydim_cici
05-30-2010, 03:37 PM
mofin bnm kedim vardı ve adminim dogru söylüor 1 hafta içinde kendisinin kopması gerek ve siz koparken yanında durmayın gizlice biryerlerde kopacaktır ansayfadan çook üzgünüm konusunu okursan anlarsın acımı