PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmit..

Awc
03-27-2010, 01:46 PM
Arkadaşlar konu için nereye başlık açacağımı düşünüp durdum ve en mantıklı bu bölüm geldi.(eğer ayrı bir bölüm varsa kusura bakmayın.)
İzmit'te oturuyorum ve Muse'u Carrefour içinde ki pet shoptan aldım. Bir kaç ay sonra kafesim değişecek gibi ama orada ki kafesler iyi değildi. İzmit içinde bildiğiniz başka pet shoplar ya da güzel kafesleri olan pet shoplar biliyorsanız lütfen burdan belirtirseniz sevinirim.
İyi forumlar...

darkprince55
03-27-2010, 02:58 PM
güvenilir internet sitelerinden de bakabilirsin kafeslere uygun kafesler olabiliyor

Awc
03-27-2010, 03:03 PM
güvenilir internet sitelerinden de bakabilirsin kafeslere uygun kafesler olabiliyor

Ailem internet üzerinden alış veriş yapmama izin vermiyor. O yüzden pet shoplar tek çarem

darkprince55
03-27-2010, 03:19 PM
tavsiye edebilecegim birtek internet vardı cunku baska sehirdeyim kolay gelsin arkadasım

mrbkrts
03-28-2010, 10:49 AM
internet üzerinden alışveriş için güvenilis siteler çok,olay kredi kartı ise bankaların sadece internetten alışveriş için çıkardığı kartlar var veya telefon bankacılığını arayıp internetten yapılacak işlemler için limit koydurabilirsin...ben adapazarındayım,burdaki petshoplarda da çok detaylı kafesler yok ama izmit burdan büyük bence daha rahat bulursun diye tahmin ediyorum.diğer bir seçenek istanbul.ya da izmit-adapazarı 40 dk atla gel,sefa akvaryumu bul,hemen çarşı merkezde,ordan bakabilirsin.kolay gelsin..

Awc
03-29-2010, 06:38 PM
Yolum düşerse hemen bakacağım.Sorun da zaten kredi kartından alış verişte,ailem güvenmiyor o durumlara.Genede sağol,iyi forumlar.

hamsteradmin
03-29-2010, 08:13 PM
Havale yapabilirsin. Alışveriş işlemini tamamlarken havaleyle ödemeyi işaretlersin. Sonra şirketin hesap nosunu bir kenara yazıp gider bankamatikten parayı yatırırsın. Dört-beş lira havale ücreti vereceksin sadece.

Berk
04-07-2010, 04:59 PM
ben izmitte okuduğum için orda yaşıyorum. ncity alışverişmerkezinin girişinde ki petshop ta bolca kafes var. fiyatlarda çok pahalı değil. geçen haftalarda bende yavrular için yeni kafes aramaya çıkmıştım izmitte pek bişi bulamadım...

Awc
04-09-2010, 09:51 PM
Oraya gittim ve kafes getirecekler umarım..xD

Berk
04-09-2010, 11:19 PM
nasıl bi kafes ? kaça ? boyutları nasıl ? bende bu aralar kafes alabilirim yavruları izmite getircem sütten kesilince bi kaç kafese ihtiyacım var :)