PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muse hangi tür acaba?

Awc
27.03.10, 01:16 AM
Resimler için kusura bakmayın o kadar küçüktü ki,doğru düzgün çekemedim...Geçen hafta pazar günü aldım(gerçi şimdiden irileşti xD)
Hangi tür olduğunu tam olarak bilemiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.
Birde bugünlerde kafesinin tellerine falan tırmanıyor,çarkının üzerine tünüyor falan davranışları normal mi?

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

mrbkrts
27.03.10, 09:28 AM
öncelikle hoşgeldin,gonzalese benzetemedim,uzmanı da sayılmam ama büyük olasılık syrian gibi duruyor...tellere tırmanması normal gibi,hayvan favranışları ile ilgili konumuz da forumda ordan da bakabilirsin beden dillerine ait yorumlara...kısacası aklına gelecek her türlü soruyu bu forumda bulabilirsin...

güle güle büyüt:)

darkprince55
27.03.10, 09:49 AM
yüz şekline bakılırsa bende gonzalese benzetemedim syrian cinsi hamsterlerin yüz tipine benziyor. tellere tırmanması veya çarkta dönmesi canı sıkıldıgı icin stres atmaya çalışması kendini eglendirmeye calısması :)

Awc
27.03.10, 12:07 PM
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Daha küçük olduğu için biraz cins belirlenmesi zor sanırım. En yakın zamanda daha net fotoğraflar koyacağım
Teşekkürler iyi forumlar.

hamsteradmin
27.03.10, 04:20 PM
Merhabalar, aramıza hoşgeldin, bu bir syrian, hem de çok tatlı bir tane :D Maşallah. Kafesteki hareketliliği normal, sitemizdeki bilgileri gözden geçirirsen birçok konudaki soru işaretlerini giderebilirsin. Resim eklemek için sitenin resim ekleme özelliğini kullanıyoruz, kurallar linkinde açıklama bulabilirsiniz. Sevgiler.

-ErgünCan-
27.03.10, 04:34 PM
Maşallah çok tatlı bir syrian

Awc
27.03.10, 09:02 PM
Yorumlarınız için çok teşekkürler.Uyarını dikkate alacağım adminim.
İyi forumlar.

biftekk
27.03.10, 09:15 PM
güzel bir syrian

Jeli
27.03.10, 10:13 PM
muse diyince bende müzik grubu sanmıştım.. :D

hamsteradmin
27.03.10, 10:28 PM
Uyarı değil sadece bir bilgi notu düşmek istedim, sevgiler :D

youngboiy
11.04.10, 06:17 PM
bencede bir syrian cinsi hamster çok tatlıymışş :)