PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankarada satılık kar beyazı (winter white)

matum
08.03.10, 02:39 AM
arkadaşlar yakın bir zamanda (bugün) istanbuldaki profilo avm'den kar beyazı hamster geldi. Yakında üretmeyi planlıyorum, tabi yeterince alıcı bulabilirsem. Yanlış bilmiyorsam Ankara'da satan da yok elinde bulunduran da. Bir de profilo avmde bile 40 liraya satılırken sanırım ankarada benim satacağımdan ucuza bulamazsınız. Tanesine 20 lira diye düşünüyorum, 1den fazla almak isteyenler için bir ucuzluk düşünebilirim özelden mesaj atarsanız. Yakın illere de özenle paketleyip gönderebilirim ama tutup da izmirden falan istemeyin hayvana eziyet olmasın, tabi yol için ücret alıcıya ait ve şehirler arası otobüsle gönderilecektir.

hamsteradmin
08.03.10, 02:47 AM
Otobüsle göndermek ve doğmamış yavrulara alıcı aramak, fiyat biçmek pek hayvansever bir yaklaşım gibi görünmedi bana. Hayvanlarımızı tek tek sevgiyi hak eden canlılar oldukları için sevmeli ve beslemeliyiz, lütfen bakış açınızı gözden geçirin, kişisel bir tavsiye olarak kabul edin rica ederim.

matum
08.03.10, 02:54 AM
teşekkür ederim ilginiz için hayvanları konya gibi bir ile göndermekte sakınca görmedim, konya ankara arası 2 buçuk 3 saat olmasından dolayı ama istanbula da gönderemem 8 saat. Doğmamış yavrulara alıcı bulmaya gelince de, ankara gibi bir ilde kar beyazı bulmak imkansıza yakındır ve beslemeyi gerçekten çok isteyenler vardır bu kişiler için üretebilirim ama alacak olmazsa da üretmeyeceğim. doğum gerçekleştikten sonra alıcı bulamazsam hayvan dükkanına gidecek ve bunu hayvanlara yapmak istemiyorum.

hamsteradmin
08.03.10, 03:01 AM
Anladım bu cevap biraz daha makul kıldı durumu bana göre. Dilerim iyi insanlara ulaşırlar eğer doğarsa yavrularınız ve tercihiniz isteyenin gelip almasından yana olsun. Sevgiler

matum
08.03.10, 03:08 AM
tekrar teşekkür ederim, benim de ilk tercihim elden teslim etmek olacaktır tabi ki. gonzalesler ucuz maliyetli olduğu için satarsam ya çok ucuza ya da bedavaya veriyorum ki genelde bedavaya veriyorum şimdiye kadar 80-100 arası elimden gonzales geçtiyse bunun en fazla 10unu para karşılığı satmışımdır. Ama kar beyazları için çok uğraşıp para harcayınca ucuza satmak gibi bir lüksüm yok çünkü çevremin bana karşı olan tutumlarına da göğüs germek zorunda kalacağım bu durumda. iyi akşamlar

matum
19.03.10, 06:21 PM
2 tanesini alacak biri buldum, en az 2 tane daha isteyen olursa yavrular gelecek dünyaya

matum
10.05.10, 08:31 PM
elimde şu an bir adet kış beyazı var dişi, insanları çok seviyor ama diğerleriyle pek geçinemiyor, benim de fazlaca yerim yok almak isteyenlere duyrulur...

matum
11.05.10, 07:37 PM
konu güncel!!!

matum
28.05.10, 12:00 AM
bu hamsteri çok acil satmak zorundayım 10 lira oldu

nick_name
28.05.10, 08:06 AM
yanına eş alırsak ??ikisi 20 TL mi?

matum
28.05.10, 10:35 AM
ikisi 20 tl olacak yeter ki garibim hemen bi yuva bulsun, bu arada hamile de olabilir zaten ama pek sanmıyorum da. Yanına eş alınacaksa yavrular 10 gün sonra doğacak doğduktan sonra verebilirim. Almak isteyen bu fırsatı kaçırmasın

xxMertcanxx
06.06.10, 02:55 PM
kardes ben ala bilirim cep mertcanejder@hotmail.com dan mail atarsan sevinirim yada cep tel:05379514070 ankara keciörende oturuyorum