PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık gonzales izmir

duman
03.03.10, 12:42 AM
mrb arkadaslar arkadasımın gonzalesi yavruladı ve bakamadıgı ıcın yavruların 3 tanesını bana verdı kısa sure bakmam ıcın ama kokmaya basladılar ve pek ilgilenemiyorum onlarla bıde 3 tane olunca,akvaryumdalar 1 haftadır ortamlarıda pek rahat degil su an 1 aylıklar sanırım renkleri 1 i beyaz 2 si sütlü kahve erkek dişi su an bilmiyorum anlamıyorum ben ama ogrenırım arkadastan o sorun olmaz.ve birde suluk var 5 tl ye almıstım onu 3 tl den veririm hamsterlarıda 5 tl den veriyorum sanırım fıyatlar normal.3 hamster ve sulugu toptan almak ısteyen olursa 15 tl den veririm...

selman
03.03.10, 10:57 AM
kategorilerin üstlerindeki sabit mesajları okuyarak hamsterların gidene kadar nasıl bakacağın hakkında temel bilgileri alabilirsin. temizliklerini ve bakımlarını düzgün yaptığında sağlıklı ve genç hamsterlarda pek koku olmaması lazım. umarım hepsine sıcak bir yuva bulabilirsin.

duman
03.03.10, 02:31 PM
tsk ederim...ama kokusu sanırım akvaryumdan kaynaklanıyor arkadasım 4 gunde bır degistirmemi soylemıstı talası ama sanırım akvaryumuda yıkamam gerekiyor koku ıcın neyse inş en kısa surede yeni yuvalarına kavusurlar

-ErgünCan-
03.03.10, 05:54 PM
Akvaryum daha fazla koku yapar die biliorm bende neyse silikonları yemesin dikkat et yazın 4 günde 1 kışın haftada bir temizlemen yeterli 2 haftada bir kafesi ( akvaryumu yıka )

duman
04.03.10, 01:20 AM
egnce saol bilgiler icin ama o kadar beslemeye fırsatım olmucak sımdılık yapabıldıgımı yapıyorum :)

duman
05.03.10, 03:38 PM
yokmu almak isteyen ???

duman
06.03.10, 07:28 PM
2 tane kaldı kahverengi ikiside 1 i erkek 1 i dişiymiş bunların ogrendim :)

duman
12.03.10, 01:09 AM
güncel...