PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kamuşumm

missarch
01-30-2009, 11:56 AM
işte benim kamuşumm:)

1

2

3

hamsteradmin
01-31-2009, 12:35 AM
Kamuş'a bayıldım :)) Maşallah uzun ömürlü olsun inşallah :) Dişi herhalde, epey de büyümüş, nasıl besliyorsunuz, bizimle paylaşırsanız herkes faydalanır, ek besinler veriyorsunuz gibi geldi. :)

barismert
01-31-2009, 03:53 PM
Çok tatlı .Nice uzun senelere :)

missarch
01-31-2009, 06:44 PM
Kamuş adına teşekkür ediyorum:) Hala büyüyor kontrol edemiyoruz, yemeyi çok seviyor:D Patlamış mısır, kaşar peyniri, mısır gevreği gibi şeylere bayılıyor.. Ben meyve yerken hemen yuvasından çıkıp bende istiyorum der gibi bakıyor, bende dayanamıyorum tabii bol bol yediriyorum:D

Angelica
02-01-2009, 01:03 AM
Gerçekten çok sağlıklı görünüyor (: Maşallah :D Birlikte mutlu yıllar geçirirsiniz umarım ^^

hamsteradmin
02-07-2009, 05:38 PM
Sevgili missarch, hamsterınıza ait fotoları, Profiliniz'den bir albüm oluşturarak toplu halde yayınlayabilirsiniz :) Ayrıntılar için Duyurular ve Kurallar'daki Resim Albümü başlığına göz atabilirsiniz. Sevgiler :)

LadyMarmelade
03-03-2009, 11:52 PM
Kamuş gerçekten çok tatlı:)Bayağı sağlıklı görünüyor cok iyi bakıyorsun anlaşılan:)

s.safakk
04-13-2009, 11:44 AM
gerçek ten cok tatlı benım hamsterim çikoma benzıyo ama bnmkisi daha 1 aylık fln, :D yuzu gözü cokbenzıyo ama tuylerı snnkı gibi deil herhalde yavru diedir :D bide :D turuncu karı beyaz :D cok tatlı

missarch
04-13-2009, 03:44 PM
gerçek ten cok tatlı benım hamsterim çikoma benzıyo ama bnmkisi daha 1 aylık fln, :D yuzu gözü cokbenzıyo ama tuylerı snnkı gibi deil herhalde yavru diedir :D bide :D turuncu karı beyaz :D cok tatlı

teşekkürler,kamuş yavruyken tek renk hakimdi tüylerine, büyükdükçe beyazlar oluştu tüylerinin rengi daha bi güzel olduu merak etme çikonun da öyle olucaktır.

CooLMaSTeR
07-23-2009, 09:57 AM
Kamuş adına teşekkür ediyorum:) Hala büyüyor kontrol edemiyoruz, yemeyi çok seviyor:D Patlamış mısır, kaşar peyniri, mısır gevreği gibi şeylere bayılıyor.. Ben meyve yerken hemen yuvasından çıkıp bende istiyorum der gibi bakıyor, bende dayanamıyorum tabii bol bol yediriyorum:D

mısır gevreği ve meyve konusundan biraz korktum...mısır gevreginde yag asit falan var....yag ve asit hamsterlara zararlı değilmi...mideleri nası kaldırır..?meyve olarakta ne veriyosunuz...ben sadece seftali verebiliom asidi diğerlerine göre az diye....

missarch
07-23-2009, 02:20 PM
mısır gevreği ve meyve konusundan biraz korktum...mısır gevreginde yag asit falan var....yag ve asit hamsterlara zararlı değilmi...mideleri nası kaldırır..?meyve olarakta ne veriyosunuz...ben sadece seftali verebiliom asidi diğerlerine göre az diye....

O tür şeyleri mamasını yedikten sonra veriyorum, zaten asıl gıdayı almış oluyor, bir iki ısırık alıp depoluyor, yani zararı dokunacak kadar yemiyor. meyve olarak şeftali, kayısı,üzüm,salatalık,karpuz,elma,mandalin veriyorum.

dark_moon
07-27-2009, 01:10 PM
ayy ne tatlı yaa cok seker maşallah tam avucun kadar oyuncak gıbı ınsallah benımkılerde oyle büyür:)

missarch
07-27-2009, 01:29 PM
ayy ne tatlı yaa cok seker maşallah tam avucun kadar oyuncak gıbı ınsallah benımkılerde oyle büyür:)

teşekkür ediyorum kamuş adına=)) büyürler yaa o konuda hiç endişe etme

Mustafa96
08-24-2009, 08:57 PM
kamuş suriye dimi ___?

hamsteradmin
08-24-2009, 10:27 PM
evet .

Çiko
08-24-2009, 10:36 PM
Açıkça belli degilmi ya zaten suriye oldugu.Maşallah sanırım 1 yaşını doldurmuş dişi.