PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süre?

mrbkrts
20.02.10, 10:40 AM
MERHABALAR,

ÖNCELİKLE KONU KİRLİLİĞİ OLMASIN DİYE ''Cinsiyet - Üreme - Doğum '' BÖLÜMÜNÜN 4 SAYFASINA DA BAKTIM AMA KONUYLA İLGİLİ BİR YAZI BULAMADIM VE EN SONUNDA KONUYU AÇMAYA KARAR VERDİM.

BİLİNDİĞİ ÜZERE İKİ ADET GONZALESİM VAR( [Only Registered Users Can See Links] )...AKRABA ÇİFTLERİN ÜREMESİ HAKKINDA KONUYU OKUDUM VE ÜZÜLDÜM AMA YAPACAK BİRŞEY YOK...EĞER DOĞUM GERÇEKLEŞİR VE YAVRULARDA BİR SIKINTI OLMAZSA İÇİM DAHA RAHAT OLACAK TABİ.

BENİM SORUM,BU HAYVANLARIN ÜREME SÜRELERİ HAKKINDA!GÖZLEMLEDİĞİM KADARIYLA DİŞİ HENÜZ HAZIR DEĞİL AMA BAZEN KENDİNİ BIRAKABİLİYOR ERKEĞE VE ÇİFTLEŞME YAKLAŞIK 3-5 SANİYE SÜRÜYOR(BENİM GÖZLEMLEDİĞİ ZAMANLARDA TABİ Kİ).

NORMAL ÇİFTLEŞME SÜRESİ BU MUDUR?YOKSA BİR ANORMALLİK VAR MIDIR?ŞİMDİDEN CEVAPLAYAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİM:p

-ErgünCan-
20.02.10, 10:56 AM
Çiftleşmeler 1 saate kadar gidior ve 3 snyede hamile kalacağını sanmıyorum..Bi anormallik var o zaman arkadaşların yorumlarıyla bi karara varırız umarım ..

dwarf
20.02.10, 11:23 AM
bencede anormallik var çiftleşme 30 ila 60 dk arası bir sürede tamamlanır

mrbkrts
20.02.10, 11:42 AM
teşekkürler arkadaşlar...herhalde tecrübesizliklerinden kaynaklanıyor diye tahmin ediyorum o zaman..ilk olacak çünkü ikisinin de...deneme girişimleri o zaman bunlar...başka bir açıklama bulamıyorum bu duruma...

dwarf
20.02.10, 11:57 AM
hamsterinin ırkı ne?