PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tırmanmıyor

alptugbaba
02-19-2010, 12:07 AM
[FONT="Comic Sans MS"]merhaba arkadaşlar birşey soracağımda yha benim hamiş (FınDukK ) cok şeker ama birazz kilo fazlası var tekerleğe binmiyor ve neredeyse hiççç tırmanmıyor önceki hamsterlerim tırmanıyordu bu hiç oralı bile olmuyor neden olabilir nasıl çözebilirim

elmyra
02-19-2010, 12:12 AM
Yazı rengini değiştirirsen sevinirim bu çok yorucu okunmuyor bile. Tekerleğe binmiyorsa hamster topu alıp onla gezmesini sağlayabilirsin. Tırmanmaması bir sorun değil. Her hayvanın huyu birbirinden farklı oluyor.

hamsteradmin
02-19-2010, 01:09 AM
Hamster topu alabilirsin.

Hmstr
02-19-2010, 06:42 PM
hasmter topunda mecbur koşuyor XD

mc_fırlama
02-28-2010, 12:10 AM
ya bişey söylemek istiyorum bu hamster topu bence çok gereksiz ve sıkıcı hamsterlarımızı ev müsait olduğunda dışarı bırakabiliriz bize alıştıysa onu kafesine götürmekte sorun olmaz harry i dışarı çıkarıyorum kafesine merdiveni dayıyorum kendisi giriyor içeri hem mutlu oluyor hem etrafı tanıyıp inceliyor hemde enerjisini atıyor çok şükür herhangi sorunlada karşılaşmadım ...sizce yanlış mı düşünüyorum

selman
02-28-2010, 02:19 AM
evin musaitse dışarı serbest bırakmakta sorun yok ama başka birşeyle ilgilenmeyip tüm dikkati hamstera vermek gerekir. kapı altları, açık pencere, priz, elektrik kabloları gibi hamsterin kaçabileceği ve ölebileceği tehlikelere karşı önlemlerleri almak gerekir.