PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Üyeler Hoşgeldiniz, birkaç notumuz var :)

hamsteradmin
11.02.10, 01:11 AM
Hamsterim.com'a yeni üye olmuş arkadaşlarımız üyelikle ilgili bir bilgi vermek istiyorum. Sitemize üye olmak çok kolaydır, sitemizin özelliklerini kullanabilmek için lütfen üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Bu işlemler:

1.Üye olduktan sonra mailinize gelecek olan mail aktivasyonunu yapmak.

2.Üyeliğinizin admin tarafından onaylanmasını beklemek. İstisnalar dışında günde en az 3 kez üye onaylaması yapılmaktadır, yani çok uzun beklemeyeceksiniz.

Bu işlemler sahte maille ya da kimlikle üyeliği, reklam amaçlı otomatik üyelikleri engellemek amacıyla yapılmaktadır. . Lütfen üyelik onayı için "başlık açamıyorum" vs içerikli özel mesajlar atmayınız.

Sizlerden ricamız, sorularınızı forumda kısa bir okuma yaptıktan sonra yine forumda sormanızdır. Özel mesajla soru sormayınız. Sitemizin amacı bilgi alışverişidir ve sorduğunuz sorulara verdiğimiz cevaplar, ilerde başkalarının okuyup bilgilenecekleri cevaplardır
Herkesin durumu özel ve acildir. Ancak herkesin mesaj atmak istediğini düşünürseniz bu bir yoğunluk oluşturuyor. Eğer amacımız bu olsaydı yalnızca özel mesajla cevap verilecek bir sistem kurardık ve kimse birikmiş bilgileri görüp okuyamazdı.

Hamsterim.com hayvanlarınızın acil durumlarıyla ilgili hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Eğer hayvanınızın sağlık durumu kötüye gidiyorsa, bizden cevap beklemek yerine lütfen 24 saat hizmet veren bir veteriner hastanesine ulaşınız. Pekçok veteriner hamster, kuş gibi küçük hayvanları ücretsiz ya da cüzzi ücretlerle tedavi etmektedir. Kötü veteriner tecrübelerine dayanarak veterinerlerin geneli hakkında bir fikir edinmemenizi tavsiye ederiz, bu nedenle birden fazla veterinerden bilgi almaktan çekinmeyiniz.

Son olarak lütfen yöneticilerden msn istemeyiniz, yöneticilerin yaşamlarına saygı gösteriniz.

Sitemizde resim ekleme özelliğimiz vardır. Bu nedenle resim eklemeden önce kurallarımızı okuyunuz ve resimlerinizi site özelliklerini kullanarak ekleyiniz. (İmzamda linki görebilirsiniz)

Profilinizden albüm veya grup oluşturabilir, albümlere yorum yapabilir, gruplara üye olabilirsiniz. Lütfen mesaj sayınızı artırmak için eski-yeni bütün mesajlara gereksiz cevaplar yazmayınız. Forumumuzdan keyif almanızı dileriz.

Yönetim