PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster'ım saçmaladı...

İsmail
06-20-2009, 02:00 AM
Gün geçmiyor ki bu İsmail beni şaşırtmasın... yeni yem aldım buna, bi öncekini değiştirdim, çünkü petshop'ta yoktu eskisi, herneyse, geldim eve kafesini temizledim ve yeni yemini boşalttım yem kabına... o şekilde geçirdi geceyi...
sabah kalktığımda yem kabı bomboştu... OHA dedim... kafesin içindeki yuvasına baktım, orda bir iki tane yem var yok... Hadiiiii nere gitti bu yemler ben mi koymayı unuttum, oysa akşam koymuştum, koymuştum dimi, koymadım mı acaba falan diye kafayı yerken ben, şöyle bi eşeledim talaşını, çok afedersiniz bu İsmail'in her zaman çişini yaptığı bir köşe var, gitmiş oraya taşımış bütün yemleri üstünü de talaşla örtmüş, şu an hala oraya işiyo mu bilmiyorum, işiyosa ne bok yerse yesin kendi bilir, ama niye böyle bişi yaptı anlamakta zorluk çekiyorum... sen 2 aydır kaptan ye yemeğini bi köşede, öbür köşeye de çişini yap, sonra o kabı boşalt çişini ettiği yere koy, hani bi de yemde bin tane şey var, çekirdek buğday ıvır zıvır 2500 tane şey var, sen bi gece 2500 adet kuruyemişi nası taşıdın arkadaş oraya... Aklım almadı, almıyor, yem kabına işemeye başlarsa zaten tamamdır abi.. OFffff

hamsteradmin
06-20-2009, 02:19 AM
Hehehe, büyük ihtimalle yeni yem farklı geldiği için, onu özel bir yiyecek gibi düşünerek depolamış. Genelde sevdikleri bir yiyeceği veya yem haricinde ekstra bir yiyecek verdiğimiz zaman gidip bir köşeye saklarlar. Büyük ihtimalle yemin olduğu yere tuvaletini yapmayacaktır.Başka bir köşeye yapar diye tahmin ediyorum, yemlerin bulunduğu köşeyi ellemeden gözlemleyin.

İsmail
06-20-2009, 02:35 AM
gözlemliyorum zaten hep, söz geçiremiyorum ki hayvana, ben bunu aldığımda 3 aylıktı, zaten kocamandı, tecrübesizlik işte daha ufak almak gerekiyodu, bu 3 aylık olmuş kişiliği mişiliği oturmuş, ben değiştiremiyorum ki, İsmail diye sesleniyorum hala havalara bakıyo... havuç verdim, brokoli verdim, ismail ismail diye kulağına seranat yaptım eşşoğlunun hiç tınladığı yok... bi kere ismail dedim kafayı çıkardı yuvadan baktı bana, sevindim, öbür gün mahmut dedim gene çıkardı kafayı baktı, bütün neşemi aldı götürdü...

episodetwo
06-22-2009, 02:05 PM
nazar deymiş ismaile :D git onu hocaya götür kurşun döktür :D yada hoca üflesin :D

hamsteradmin
06-24-2009, 07:34 PM
İsmail sesinize alışmış, bence bu yeterli : ))

esgii
07-07-2009, 03:22 PM
Ne güzel ya bi sürü kişilikli bi hamsterın var ismailede bakıyor mahmutada :D:D:D

Agentzero
07-07-2009, 04:50 PM
hehehe:D Takma arkadaşım İsmaildir ne yapsa yeridir:D

bekchi
07-13-2009, 04:29 AM
yaa gece gece mahvoldum gülmekten :) ne ismailmiş beeee :D