PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiwıl

kiWILIm
02-10-2010, 12:25 AM
Buda benim hamster ım Kiwıl. Yaklaşık 1 yaşında gayet sağlıklı. Büyük ihtimalle birkaç ay içerisinde ayrılıcaz. Okulum biteceği için Erzurumdan ayrılmak zorundayım, Bursaya gidicem ve yanımda götürmem imkansız o yolu kaldıramaz sanıyorum. O yüzden burada kalan iyi bakabileceğinden emin olabileceğim birine vermek istiyorum. Belki ilerde burada hamsterlar konusunda tecrübesi olan gerçekten iyi bakabilecek birisine verebilirim. Ama gerçekten vakit ayırabilecek birisi olması lazım, bakımsızlıktan hastalanıp ölmesini istemiyorum :(

hamsteradmin
02-10-2010, 12:55 AM
Yolu kaldırır bence, bir defalık bir yol için ondan vazgeçmeyin :)

-ErgünCan-
02-10-2010, 03:57 PM
Bencede hamster admin haklı syrialar 2 kişi yaşasaydı emin ol alırdım ve en iyi şekilde bakardım :)

kiWILIm
02-10-2010, 08:45 PM
Aldığım yerden gelene kadar o kadar korkmustuki okadar yol bana imkansız gibi geliyor. 30 dk lık yola zor dayanmıstı. Aslında götürmeyi isterim ama ölür diye korkuyorum :(

hamsteradmin
02-10-2010, 11:19 PM
Rahat bir ortam sağlarsan ölmesi için bir sebep yok. Örneğin fazla sarsılmaması için yumuşak şeylerle doldurabilirsin kafesi. Hamsterlar için olan taşıma kaplarından alabilirsin çok pahalı değiller. Yem ve salatalık vs koyduğun zaman sorun olmaz. Kafesinde götüreceksen salatalığa gerek yok.