PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekmek!

mrbkrts
02-09-2010, 11:34 AM
MERHABA ARKADAŞLAR...

ÖNCELİKLE BESLENME BÖLÜMÜNDEKİ ÖZEL TARİFLER VE TAVSİYELER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM:)

BİRKAÇ TANESİNİ DENEDİM,ÖZELLİKLE ZEYTİNYAĞLI SALATA OLAYINI,ÇOK SEVDİLER AMA BENİM UFAKLIKLARIN EN SEVDİĞİ ŞEYİN ''EKMEK'' OLDUĞUNU TESPİT ETMİŞ BULUNMAKTAYIM:confused:HELE BİR DE ODUN EKMEĞİYSE DEĞMEYİN KEYİFLERİNE:DYALNIZ KİLO ALMASINLAR DİYE ÇOK SIK VERİMİYORUM VE SADECE İÇİNİ VERİYORUM.HAŞLANMIŞ YUMURTA VE PATATES MENÜLERİNİ DENİCEM BU HAFTA İÇİNDE.ESKİ GONZALESİM KEÇİBOYNUZUNA BAYILIRDI FAKAT ŞİMDİKİLER PEK SEVMEDİ...

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM;)

hamsteradmin
02-09-2010, 04:00 PM
Sevgili Emre, ismini doğru hatırlıyorum değil mi?

Yiyecekleri denemene ve sevmelerine sevindim :) Zeytinyağının birçok faydası var. Ekmek de oldukça faydalı olabilir ama hamsterların günlük alabilecekleri karbonhidrat miktarını aşmamak lazım, hazım sorunları olabilir. Şişkinlik yapan bir yapısı da var ekmeğin. O nedenle minik parçacıklar halinde ver istersen hazmedebilsinler.

Yazını daha ufak ve başka bir renkte yazarsan gözümüzü rahatsız etmez. Sevgiler

qnr
02-09-2010, 05:38 PM
ekmek fazla verme severler gevrek verirdim ben yerlerdi :) zeytinyagı gerçekten önemli bi unsur :) yazının fontunu biraz küçült :)

mrbkrts
02-09-2010, 05:58 PM
cevaplar için teşekkürler..ekmekleri ufak lokmalar halinde atmam isabetli olmuş bu durumda.font olayına dikkat ederim:)

bu arada ismimi doğru hatırlamışsın hamsteradmin:)

hamsteradmin
02-09-2010, 06:35 PM
Tamam sevindim Emrecim :)